Bakaláři

T-Mobile Olympijský běh 2023

Ve středu se naši žáci zúčastnili akce T-Mobile Olympijský běh 2023, který se konal na atletickém oválu Sportovního gymnázia Dany a Emila Zátopkových v Ostravě-Zábřehu. Přestože na oválu panovaly vysoké teploty a vlhkost, naši žáci předvedli úžasné sportovní výkony. 1. stupeň závodil na trati 500 metrů a 2. stupeň 1000 metrů. Na trati 500 metrů byl z chlapců nejrychlejší Tomáš Valový (5. A) 1:30,56 a z děvčat Marie Vašutová (5. A) 1:44,17. Na kilometrové trati byla z děvčat nejrychlejší Beáta Zdeňková (7. B) 3:44,65. V závodě chlapců na 1000 metrů to dlouho vypadalo na drtivé vítězství Ladislava Vybírala (7. A), ale v cílové rovince jej dostihl Milan Nožička (7. B). Jelikož byla cílová fotografie neprůkazná, oba žáci se stali nejrychlejšími běžci na trati 1000 metrů v čase 3:24,71. 🙂

Všem účastníkům děkujeme za předvedené sportovní výkony a vítězům samozřejmě GRATULUJEME!!!