Bakaláři

Pálení čarodějnic ve školní družině

Ve čtvrtek 27.4.2023 se konala společná akce školní družiny Pálení čarodějnic. Na školním hřišti byla pro děti připravena čarodějnická výzdoba a písničky a soutěže. Po sportování si děti opékaly buřty a na závěr jsme na ohni spálili naši čarodějnici.

Všechny děti statečně a férově zápolily v připravených disciplínách, ve kterých vítězové průběžně získávali cenné bradavice, za které si při vyhlášení odnesli odměny. Nejvíce bradavic, a tudíž také první místo se podařilo získat Tondovi Černému z 1.oddělení, Elišce Buriánkové, Tomáškovi Grohmannovi a Káje Hubatkové z 2.oddělení, Terezce Stepkové z 3.oddělení, Honzovi Hrdému ze 4.oddělení, Darince Bukovanské z 5.oddělení a Domčovi Remetovi z 6.oddělení.

Všem dětem moc děkujeme, že celou akci zvládly bez úrazu, s úsměvem a nadšením,    

                                                                                                                      vychovatelky ŠD.

Všechny fotky z akce můžete vidět zde:

https://sdvolgogradska.rajce.idnes.cz/Paleni_carodejnic_v_SD/