Bakaláři

Ocenění „Mimořádná pedagogická osobnost“, Ing. Mgr. Jana Jedličková

Osm výjimečných pedagogických osobností ocenilo město v průběhu slavnostní akce ke Dni učitelů, která se letos odehrála v nově zrekonstruovaných, památkově chráněných bývalých městských jatkách. Pedagogy mohli nominovat zřizovatelé či ředitelé škol, školské rady i pedagogické kolektivy. 

Ing. Mgr. Jana Jedličková, učitelka, ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6B

Paní učitelka Jedličková se věnuje práci s dětmi v mateřské i základní škole v různých badatelských kroužcích. Připravuje žáky na reprezentaci školy v oblasti chemie a environmentální výchovy. Podílí se na projektech pro talentované žáky. Spolupracuje s Vysokou školou báňskou.

Odkaz na článek zde: https://www.ostrava.cz/cs/o-meste/aktualne/v-ramci-oslav-dne-ucitelu-ostrava-ocenila-mimoradne-pedagogicke-osobnosti