Bakaláři

VELKÁ CENA  ZOO 2023

Od 20. 3. do  24. 3. 2023 proběhla v ostravské ZOO tradiční vědomostní soutěž, která je pořádaná již čtyři desetiletí. Téma jarní soutěže bylo : ETOLOGIE – VĚDA O CHOVÁNÍ ZVÍŘAT– Z naší školy se zúčastnila čtyři družstva. Tři v mladší kategorii a jedno v kategorii starších žáků. Do soutěže se přihlásilo okolo 1250 dětí z téměř 100 škol z celého Moravskoslezského kraje. V mladší kategorii soutěžilo 127 družstev a ve starší 122. Konkurence byla jako každý rok veliká a téma letošního ročníku bylo příliš rozsáhlé. Naši žáci měli na přípravu pouhý týden, přesto si poradili. Nejlépe si tentokrát vedli žáci 7. A.

Umístění našich družstev: 

Mladší kategorie

17. místo ŽABIJÁCI:

            Klíš David 7. A

            Vlaškovský Lukáš 7. A

            Tallová Marie 7. A

            Valáriková Barbora 7. A

            Slezáková Nela 7. A

19. místo KAPYBARY :

            Zdeňková Beata 7. B

            Kovářová Julie 7. B

            Popková Klára 7. B

            Chovancová Lenka 7. B

24. místo TSU:

            Šubrtová Markéta 6. A

            Šiklová Barbora 6. A

            Reichel Ema 6. A

            Boudová Kristýna 6. B

            Halfar Matyáš 6. B

Starší kategorie

19. místo PLAMEŃÁCI:

            Tesková Veronika 9. A

            Konigová Elizabeth 9. A

            Neumann Samuel 8. A

            Kolodějová Nikol 9. B

            Čobanová Leontýna 9. B

Za přípravu a reprezentaci školy všem  gratulujeme !!!