Bakaláři

Noc s pohádkou a dobrodružnou přespávačkou ve škole

Noc s pohádkou a dobrodružnou přespávačkou ve škole si měly možnost užít děti z 1.A s paní učitelkou Krčmařovou a děti z 2.A s paní učitelkou Krulíčkovou a to z pátku 24.3. na sobotu 25.3. V rámci mezinárodní akce Noc s Andersenem si mohly děti užít noc ve škole s programem zaměřeným na podporu čtenářství, ale také otestovat svoji odvahu a zažít netradičně dobrodružnou noc ve své škole se svými spolužáky. Kromě čtení pohádek proběhla na létajícím koberci i polštářová bitva, hra Scrable, ale i pohádkové pexeso.  Na večerní výpravu do tělocvičny se s námi pro jistotu vypravili také „muchláčci-plyšáčci“ na spaní a trošku se s námi i protáhli. A víte o tom, že ve školní knihovně bydlí Knihomůlkové? Opravdu! Tito skřítci nám nám totiž na důkaz své přítomnosti po statečném nocování v knihovně zanechali na památku knížku!

PS: Děkujeme maminkám za výborné buchty k snídani a paním kuchařkám za zapůjčení pohádkově velikého hrnce na čaj!