Bakaláři

Sbírka pro Starouškov

Začátkem listopadu vyhlásila školní družina pod záštitou naší ZŠ – materiální sbírku pro zvířata v nouzi. Letos je to již osmá v pořadí a jsme moc rádi, že stále máme příznivce.

Vybralo se:

  • 41 kg těstovin
  • 17 kg rýže
  • 16 kg piškotů
  • 16 kg psích salámů
  • kočičí granule a konzervy
  • dezinfekční prostředky
  • papírové utěrky
  • prostředky na praní

Mockrát děkujeme všem rodičům a dětem, kteří se zapojili a tím podpořili dobrou věc. Dále patří veliké poděkování těm, kteří byli v sobotu, 14. 1., nápomocni s odvozem. A speciální pochvalu si zaslouží Alexandr Danczik, žák 3. A, který donesl obrovské množství věcí.

„Dobří lidé jsou ti, kteří milují zvířata. Zvířata jsou zvláštní bytosti a ti, kteří měli to štěstí, že s nimi zažili spojení, to moc dobře vědí. Díky nim jsme pokornější, empatičtější, milující lidé. Dávají nám svou lásku bezpodmínečně, aniž by chtěli cokoliv na oplátku, dělají z nás lepší lidi.“