Bakaláři

Soutěž Talent pro Firmy T-Profi

V pátek 25. 11. se naši žáci zúčastnili soutěže Talent pro firmy „T-Profi“. Tato soutěž se konala v rámci veletrhu škol, vzdělávání a pracovních příležitostí na výstavišti Černá louka v Ostravě. Tým ve složení: Václav Holek (5.B), Nela Králová (5.B), Kliš Jakub (5.A) a Strnadel Šimon (5.A) měl za úkol sestavit během 3 hodin funkční model přetlakové komory pomocí stavebnice Merkur. Při sestavování modelu spolupracovali se studenty Střední průmyslové školy Ostrava-Vítkovice (Zengrova). Ve stanoveném limitu se podařilo pouze jednomu týmu sestavit plně funkční model. Naši žáci se velice snažili a v závěrečném hodnocení se umístili na krásném 5. místě. Žáci si jako odměnu odnesli nejen věcné ceny, ale také zážitky a zkušenosti.

Tímto našim žákům GRATULUJEME a přejeme mnoho dalších úspěchů.