Bakaláři

Beseda ve školní knihovně

Znáte Ivonu Březinovou?

Po úspěšných besedách s ilustrátorem dětských knih Adolfem Dudkem a spisovatelkou a ilustrátorkou Lucií Seifertovou jsme do třetice přivítali ve školní knihovně spisovatelku Ivonu Březinovou.

Beseda byla určena pro žáky 2. a 3. ročníku, přestože Ivona Březinová píše knihy pro děti všech věkových kategorií. Mezi knihami paní Březinové najdeme pohádky, povídky, ale také například encyklopedie.

Za součást své profese, jak sama píše na svých webových stránkách, považuje také povídání si se čtenáři na besedách a veřejných čteních.

Pokud se chcete o Ivoně Březinové dovědět více a nebyli jste na besedě, pokud si chcete přečíst její knihu a nevíte, kterou si vybrat, navštivte její webové stránky: www.brezinova.cz, zajděte do knihovny nebo si knihu objednejte z právě aktuálních vánočních katalogů.