Bakaláři

Léto se školní družinou

O letošních prázdninách se opět konal letní prázdninový provoz školní družiny. Paní vychovatelky si na první dva červencové týdny připravily pro děti devět bezvadných celodenních výletů.

V prvním týdnu děti navštívily zábavní park Skalka, zoologickou zahradu, trampolínový park HopJump, minigolf a Včelí stezku na Vaňkově kopci.

Fotky z I. turnusu můžete vidět zde:

https://sdvolgogradska.rajce.idnes.cz/Letni_provoz_SD_I.turnus/

Druhý týden jsme zahájily návštěvou aquaparku Kravaře a prohlídkou zámeckého parku. V úterý děti vyšplhaly na hrad Hukvaldy a prohlédly si exotické rostliny a zvířata v Tropicu Hukvaldy. Ve středu jsme se vydali do Olomouce, kde jsme navštívili Pevnost poznání a odpoledne jsme se prošli historickým centrem Olomouce, prohlédli si olomoucké kašny, orloj a morové sloupy. Čtvrtek jsme strávili v DinoParku Doubrava a v pátek jsme navštívili dřevěné městečko v Rožnově pod Radhoštěm a Gibonpark.

Fotky z II. turnusu můžete vidět zde:

https://sdvolgogradska.rajce.idnes.cz/Letni_provoz_SD_II.turnus/