Bakaláři

Erasmus+ 2022, Czechia, Ostrava, Den 4.

Předposlední den výměnného pobytu Erasmus+ jsme zahájili výukovým programem na Vysoké škole báňské v Ostravě. Studenti absolvovali výukový program v anglickém jazyce zaměřený na konstrukci jednoduchým robotů, které si nejprve sami sestavili a následně také naprogramovali. jejich funkčnosti si žáci vyzkoušeli na cvičné dráze. Učitelé se zúčastnili exkurze na Vysoké škole báňské se zaměřením na moderní technologie. Odpoledne žáci navštívili ZOO Ostrava. Ve večerních hodinách jsme se sešli v restauraci Zámek Zábřeh, kde proběhlo slavnostní ukončení výměnného pobytu Erasmus+ v České republice. Jsme velice rádi, že jsme mohli navázat spolupráci se zahraničními školami ze Severní Makedonie (Tetovo), Řecka (Naxos), Rumunska (Satu Mare) a Turecka (Istambul).