Bakaláři

Erasmus+ 2022, Czechia, Ostrava, Den 3.

Třetí den výměnného pobytu Erasmus+ jsme navštívili hlavní město Praha. Studenti po příjezdu do Prahy absolvovali prohlídku Národního technického muzea na Letné. Zahraniční pedagogové mezitím navštívili prostory Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Po prohlídce Národního technického muzea se studenti přesunuli s anglicky hovořícím průvodcem k řece Vltavě. Na nábřeží již na studenty čekala výletní loď, se kterou studenti absolvovali dvou hodinovou plavbu po Vltavě. Během této plavby měli studenti také oběd v podobě rautu. Po obědě se obě skupiny (učitelé a žáci) připojili ke svým průvodcům a absolvovali komentovanou prohlídku Starého města včetně Židovského města, Staroměstského náměstí, Pražského orloje a v neposlední řadě také Václavského náměstí, kde se obě skupiny potkali. Následně se společně přesunuli vlakem zpět do Ostravy.