Bakaláři

Preventivní program ,,Stane se to ve vteřině“, 1. B

FN Ostrava společně s Integrovaným záchranným systémem připravila v týdnu od 19. – 22. 4. pro žáky akci s názvem ,,Stane se to ve vteřině“. Tato akce byla zaměřena na prevenci dětských úrazů. Děti se tak zábavnou a interaktivní formou věnovaly této problematice.

V pátek 22.4. jsme vyrazili do Avion Shopping parku, kde se akce konala a na děti čekala tato stanoviště:

· Rozhlédni se! – stanoviště zaměřené na teoretické základy bezpečného přecházení přes silnici

· Stanoviště Městské policie Ostrava

· Stanoviště Zdravotnické záchranné služby

. Stanoviště psovodů s pejsky

Stanoviště psovodů s pejsky se u dětí setkalo s velkým ohlasem, stanoviště Zdravotnické záchranné služby jsme už z časových důvodů nestihli. Přesto se tato preventivní akce dětem moc líbila a za účast byly odměněny malým dárečkem.