Bakaláři

Atletické přebory MO Ostrava Jih 2022

Dne 31.3. 2022 proběhly v nafukovací hale TJ Vítkovice Atletické přebory městského obvodu Ostrava Jih, kterého se zúčastnili žáci osmých a devátých ročníků základních škol Ostravy Jihu. V době karantén a nedostatku přípravy na atletické soutěže jsme s našimi žáky vybojovali několik výborných umístění. V celkovém pořadí se žáci devátých tříd umístili na čtvrtém místě a žáci osmých ročníků na šestém místě /před námi skončili žáci sportovních škol/v konkurenci jedenácti základních škol. Největšími běžeckými hvězdami našich družstev byli atleti Gabka Tobolová a Petr Chovanec. Gabka zvítězila v běhu na 60m, 600m a Petr Chovanec zvítězil na 60m. Na medailových stupních se umístili Nikolas Hlávka na třetím místě 800m, Matyáš Kaspřík byl druhý na 800m, Eliška Kavuloková druhá ve vrhu koulí, Michal Endt třetí ve vrhu koulí a štafeta 4x200m skončila třetí ve složení Petr Chovanec, Gabka Tobolová, Kristýna Slívová a Alex Carbol. Samozřejmě musíme poděkovat všem dalším závodníkům, protože bez nich by družstvo nebylo kompletní. Všechny naše závodníky fantasticky povzbuzovali žáci devátého ročníku naší školy. Děkujeme všem účastníkům za reprezentaci školy. J. Giecek