Bakaláři

Technická dovednost 2021- školní kolo

Dne 6. října 2021 proběhlo v dílně ZŠ a MŠ Volgogradská 6B již dvanácté školní kolo soutěže Technická dovednost. Soutěže se zúčastnilo celkem 14 žáků osmých a devátých tříd. Pod vedením Mgr. Rostislava Hrušky se vyráběla malá špachtle, kombinovaný výrobek ze dřeva a kovu. Práce byla pro soutěžící velmi náročná (v době COVIDU neměli přístup ani možnost pracovat ve školní dílně), nicméně všichni zdárně dokončili výrobek. Soutěže se také zúčastnily čtyři dívky, které byly tak šikovné, že se všechny umístily do osmého místa a spolu s dalšími čtyřmi chlapci postoupily do městského kola, které se uskuteční koncem října tohoto roku. Pokud zde naši žáci uspějí, mají možnost získat velmi hodnotné ceny (mobilní telefon, sluchátka, smart hodinky, powerbanky atd.), neboť je projekt Technická dovednost podporován dotacemi MMO.

Chtěl bych poděkovat všem zúčastněným žákům za jejich zodpovědný a příkladný přístup k práci.

Umístění postupujících:

1. místo Dresler Dominik

2.-3. místo Legerská Eliška, Carbol Alex

4. místo Klíš Marek

5. místo Tesková Veronika

6. místo Endt Michal

7. místo Hrušková Lucie

8. místo Cyroňová Natálie

V Ostravě dne 6.10. 2021 Mgr. Rostislav Hruška