Bakaláři

Pohybový festival

Dnešní den byl pro vybrané děti předškolních tříd významnou událostí. Děti se utkaly s dětmi z ostatních školek v atletickém trojboji, který se konal v Atletické hale Ostrava. Pro naše závodníky to byl první veřejný závod, kde si měřily síly v běhu na 50 m, hodu plným míčem a skoku do dálky. Dětem se vedlo velice dobře, obsadily krásné příčky a dokonce jsme získali jednu zlatou medaili.
Našim závodníkům přišli fandit ostatní děti a kamarádi z předškolních tříd. Celkově se naše školka umístila na 10. místě z 29. školek, což je nádherný výkon, a my našim atletům gratulujeme a děkujeme za jejich úžasné výkony!!! Nakonec s námi natočila rozhovor TV Polar 🎬 Jsou z nás hvězdy ⭐️. Přenos z atletické haly můžete sledovat v úterý v 16:45 na TV Polar a možná už minutkové střihy také v hlavních zprávách od dnešního dne.