Bakaláři

Keramická soutěž

Keramické soutěže na téma Fantastická zvířata se zúčastnilo 14 žáků z 1. – 5.tříd naší školy, kteří v letošním roce navštěvovali keramický kroužek. Hodnocení a výběr nejlepších výrobků byl velmi obtížný. Všechny děti odvedly skvělou práci a na svých modelech nám předvedly, co všechno se během školního roku v keramickém kroužku naučily. My jsme ocenily zejména jejich fantazii a tvořivost při zpracování námětu, ale také správný postup pří zpracování hlíny, využití naučených technik a pečlivost při nanášení glazur.

 S nejlepším bodovým ohodnocením se nakonec na 1.místě umístila Rozálie Straková se svým Tatarem, 2.místo patřilo Elle Tomanové a jejímu Hadosvychovi a na 3.příčku dosáhla Michaela Sklenářová s Jíjou.

Všem dětem gratulujeme k jejich skvělým výkonům, děkujeme jim za jejich práci, nápady a šikovnost, a přejeme jim krásné prázdniny,                                                          

Pavlína Kantorová a Jiřina Vojkovská.

Všechny fotky z keramické soutěže můžete vidět zde:

https://sdvolgogradska.rajce.idnes.cz/Keramicky_krouzek_-_soutez/