Bakaláři

Lyžařský kurz

Den první Lyžařského kurzu máme úspěšně za sebou – na kopci spousta sněhu, sluníčko krásně svítí, máme za sebou rozcvičku, někdo první nesmělé a někdo zkušené jízdy jako profík …už teď se moc těšíme na další den 🤩

2. den Lyžařského kurzu – dnes jsme za mrazivého větříku posbírali lyže, helmy, rozlišovací týmové vesty a fičeli na svah – klasika- rozcvička, to už známe😄, koloběžka, hranolky, pizza a jedeeeeem 😊A víte co? Teprve druhý den a už máme skupinku nahoře na sjezdovce.

3. den Lyžařského kurzu – tak jsme si vyzkoušeli “klasickou krizi třetího dne” – padali jsme jako pytle brambor 😄… nevadí, aspoň máme natrénováno zvedání ze země 😄Mezi poleháváním na sněhu a pár slzičkami jsme stihli i lyžovat- třetí den úspěšně za námi.

4. den Lyžařského kurzu – dnes nám to šlo parádně, včerejší krize se nás pustila, tak jsme se do toho mohli pustit na plno: lyže, helmy, rozlišováky, rozcvička a hurááá na svah trénovat na zítřejší závody 🤩Zítra v 9 to vypukne, už se nemůžeme dočkat ⛷🏆

5. a poslední den Lyžařského kurzu je za námi. Dnešní den jsme si moc užili, a nejen proto, že to byl asi nejteplejší a nejslunnější den z celého týdne, ale hlavně- byly ZÁVODY 🥳🏆⛷🍾Celý týden jsme pilně trénovali a dnes jsme konečně mohli předvést, co všechno jsme zvládli – a že jsme vážně šikovní 😍Děkujeme všem rodičům, kteří měli možnost si to zařídit a přijeli nás podpořit ❤️

Fotografie