Bakaláři
ZŠ Ostrava Volgogradská 6B

T-Mobile Olympijský běh

Dne 8. 9. 2021 se naše škola již tradičně zúčastnila již tradiční sportovní akce T-Mobile Olympijský běh. Akce se uskutečnila na atletickém oválu Sportovního gymnázia Dany a Emila Zátopkových. Olympijského běhu se zúčastnili všichni žáci základní školy. 1. stupeň, tedy 1. až 5. ročníky běžely vzdálenost 400 metrů a 6. až 9. ročníky 800 metrů. Tímto bych chtěl poděkovat všem žákům za předvedené sportovní výkony a dodržování Fair Play. Speciální poděkování patří také Sportovnímu gymnáziu Dany a Emila Zátopkových za poskytnutí svého víceúčelového sportovního areálu a běžeckého okruhu.

Odkaz na sportovní akci: https://www.olympijskybeh.cz/

ZŠ Ostrava Zábřeh Volgogradská 6B
T-Mobile Olympijský běh

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *