Bakaláři

Soutěž v jazykolamech-Zungenbrecher

Během měsíce května se němčináři ze sedmých, osmých a devátých ročníků zapojili do online Soutěže v jazykolamech. Měli se naučit co nejlépe, nejrychleji a nejsprávněji vyslovovat jazykolam, který si vybrali. Svá natočená videa nebo nahrávky posílali do druhé poloviny května. Vyhlášení výsledků soutěže proběhlo dne 30. 5. 2022. Soutěžilo se o sladké odměny.

Vybrat ty nejlepší nebylo vůbec jednoduché, ale nakonec páté místo získala Eliška Legerská ze třídy 9. B, čtvrté místo Amélie Komárová ze třídy 8. A.

Na krásném třetím místě se umístila Klára Antošová ze třídy 8. B, druhá příčka patří Nikole Kolodějové ze třídy 8. B a nejlepší nahrávku s nepřekonatelně rychle a správně vysloveným jazykolamem zaslala a vítězem se stala žákyně 8. B třídy Marie Santolíková.

Vítězům blahopřejeme!