Bakaláři

LISTOPAD A PROSINEC VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ 2. oddělení

I přes složitou situaci jsme se v těchto měsících snažili mít pestrý program. Vyrobili jsme mnoho krásných výrobků a prožili milé chvíle, které byly zpestřeny různými aktivitami.   

Hned na počátku listopadu děti vydlabaly a vyřezaly dýně, se kterými si pak ozdobily Halloweenskou diskotéku.

Diskotéka se konala ve středu 3. 11. ve školní jídelně, byla plná her a soutěží.

Prosinec byl již v předvánoční náladě – děti si ozdobily šišky, společně jsme vyrobili adventní věneček a vyzdobili si školní družinu. Nechyběl ani důležitý dopis Ježíškovi, vánoční ozdoby a přání, které si děti odnesly domů.

Těsně před Vánocemi Ježíšek naděloval i u nás v družině. Vánoční posezení s ochutnávkou cukroví, rozkrajováním jablíček, zpíváním koled se konalo v úterý 21. 12. Děti si rozbalily dárečky, ze kterých měly obrovskou radost a budou si s nimi v družině hrát celý školní rok.

Nezapomněli jsme ani na dědečky a babičky v domově seniorů Čujkovova a na opuštěné pejsky a kočičky v útulku Starouškov.

Všem, kteří jakkoli přispěli moc děkujeme!