Bakaláři

Akce Ponožky pro pacienty bohnické nemocnice

V listopadu narazila maminka Kuby Bobka z třídy 3.B na Facebooku na příspěvek o tom, že staří lidé v bohnické nemocnici často chodí bosky, a kdyby někdo chtěl pomoci, mohl by zaslat hospitalizovaným seniorům ponožky. Přemýšlela, jak by mohla pomoci. Oslovila tedy naši školu a v posledním listopadovém týdnu proběhla blesková akce „Ponožky“. Nakonec se sesbíral plný pytel ponožek, přispěli nejen rodiče, ale i mnoho zaměstnanců školy. Všem patří veliký dík! Paní Zdrálková pak ponožky ochotně zabalila, přiložila vánoční přání a zaslala na uvedenou adresu.

Minulý týden přišla odpověď:

„Posíláme pozdrav z PNB gerontopsychiatrie pavilon 29.Všem dětem moc děkujeme za ponožky a vánoční přání. Přejeme krásné vánoce..za celý tým..staniční sestra Podhorská“