Bakaláři

Konec pololetí v LaserGame aréně

Vysvědčení je tady a s ním i konec náročného pololetí. Děti vše zvládly bezvadně a všechny zaslouží velkou pochvalu. Jako odměnu jsem pro děti ze 4.oddělení vybrala lasergame. Zahrát jsme si šli do nejbližší arény Ostrava – Jih, která je dobře vybavena a děti si hru opravdu užily. Hráči byli rozděleni do dvou skupin. První skupinu ovládly především dívky. Nejlepším hráčem byla Denisa Reichlová a nejúspěšnějším střelcem Rozálie Straková. Souboj týmu v této skupině vyhrálo družstvo modrých, ve kterém bojovali Vojta Maschke, Laura Mičaníková, Filip Strakoš a Rozálie Straková. Druhou skupinu ovládl Vojtěch Venglář, nejlepší mušku měl pak Maxmilián Liška. Družstvo červených ve složení Zuzana Kafnová, Sofie Kretková a Vojtěch Venglář zvítězilo v souboji týmů.