🏰Toulky Prahou
Výlet osmých ročníků do Prahy
V úterý 23. června 2026 se žáci osmých ročníků vydali na jednodenní školní výlet do hlavního města České republiky – Prahy.
Počasí nám od samého rána přálo. Slunečný a teplý den byl ideální pro poznávání historických památek i procházku městem. Během výletu si žáci prohlédli nejznámější místa Prahy a z areálu Pražského hradu se pokochali krásnými výhledy na celé město.
Program výletu se podařilo splnit podle plánu a nechyběl ani krátký čas na drobné občerstvení a nákup suvenýrů. Domů jsme se vraceli unavení, ale plní nových zážitků a příjemných vzpomínek na společně strávený den.