♻️Soutěž Plastík končí
SOUTĚŽ PLASTÍK V ŠD KONČÍ
Poslední IV. etapa soutěže nadace ORLEN Unipetrol "Plastík" je u konce.
Tato část byla zaměřena na pozorování hromadění odpadků v okolí školy, v parku a v lese. Na vycházkách jsme průběžně pořizovali fotodokumentaci, kterou jsme později použili na výsledný soutěžní plakát.
Díky této soutěži a jejím aktivitám získaly děti povědomí o třídění odpadů, snižování spotřeby plastů, ale také se společně zamýšlely nad tím, jak chránit přírodu.
Juliana Menkalová, vychovatelka 1. oddělení