🚂Školní výlet
Školní výlet
V pátek 19. června měli žáci třídy 5. B spolu s žáky třídy 4. C naplánovaný školní výlet do Kopřivnice: sraz v 8 hodin před školou, cesta na nádraží Svinov a vlakem do Kopřivnice.
Dopolední program se odehrál v Muzeu osobních automobilů Tatra Kopřivnice, po obědě následovala cesta na zříceninu hradu Šostýn a poté zpět vlakem do Ostravy.
Před školou už na děti čekali rodiče a ty jim hned plné dojmů vyprávěly své zážitky.
Výlet se nám vydařil a počasí nám opravdu přálo.
Mgr. Lucie Dostálová a Mgr. Radek Karnufek