První pomoc pro děti

👩‍⚕️První pomoc z AGELu

Návštěva sestřiček z AGELu

Ve středu 10. června 2026 navštívily 4. oddělení školní družiny zdravotní sestřičky z ostravské nemocnice AGEL.

Besedu provázela skvělá atmosféra. Děti se dozvěděly spoustu informací o poskytování první pomoci a také se učily ošetřovat "zraněné a nemocné osoby".

Samy si následně vyzkoušely i některé zdravotnické pomůcky.

Moc děkujeme za inspirativní a poučnou návštěvu.

Gabriela Holušová, vychovatelka 4. oddělení


 

První pomoc pro děti
První pomoc pro děti
První pomoc pro děti
První pomoc pro děti
První pomoc pro děti
První pomoc pro děti
První pomoc pro děti
První pomoc pro děti
První pomoc pro děti
První pomoc pro děti
První pomoc pro děti
První pomoc pro děti
První pomoc pro děti
První pomoc pro děti
První pomoc pro děti
První pomoc pro děti
První pomoc pro děti