Nech brouka žít

🪲Nech brouka žít

Nech brouka žít

Děti z 2. oddělení podnikly v rámci zájmového čtvrtku dobrodružnou výpravu do okolí školy a s lupou v ruce pozorovaly vše živé okolo sebe - různé brouky, mouchy, kameny, trávy, květy a jejich strukturu. 

Viděli jste někdy zvětšenou ploštici, jak je krásně zbarvená? Z dětí se na chvíli stali „zapálení“ přírodovědci a s úpem pozorovali vše, co jim v tu chvíli příroda nabídla.

Po dobrodružné výpravě jsme si pak společně popovídali o užitečném hmyzu a jeho významu pro přírodu.

Juliana Menkalová, vychovatelka 1. oddělení


 

Nech brouka žít
Nech brouka žít
Nech brouka žít
Nech brouka žít
Nech brouka žít
Nech brouka žít
Nech brouka žít