🌃Modrá noc
Rozloučení se školním rokem - zábavná "Modrá noc“ v ŠD
V pátek 19. června absolvovali žáci 1. oddělení poslední akci toho školního roku s názvem Modrá noc. Díky krásnému a teplému počasí jsme mohli využít také školní zahradu.
A co všechno na děti čekalo?
Nanukové přivítání, soutěžní čabráníčko s vodou a lžičkou, pozorování hvězd, noční spinkání na karimatkách ve spacáku ve třídě, hudba, tanec, ranní jóga na trávníku, výroba květinových náramků, hry…
Součástí byla také jak večerní, tak ranní velká hostina (koupená i upečená - DĚKUJEME ).
Už teď se těšíme na další dobrodružství v novém školním roce .
Děkuji za pomoc p.učitelce Halině Chlebkové
Juliana Menkalová, vychovatelka