🏹Mladí lukostřelci
Zájmový den – 21. května.
Dnes proběhl poslední zájmový den věnovaný lukostřelbě.
Děti z 6. oddělení se už na střílení z luku moc těšily.
Přestože holky a kluci stříleli s velkým nasazením, desítku se podařilo trefit jen jednou.
Nejlepší střelkyní byla tentokrát Melanie Bzumková z 2. A.
Všichni jsme si odpoledne moc užili.