Bakaláři

Energy Streetbal 2022

Družstva našich žáků a žákyň se zúčastnila v Trojhalí basketbalového street turnaje 3×3, v silné konkurenci postoupila obě družstva do čtvrtfinále a umístila se na 5.-8. místě, družstva vyřadili pozdější finalisté. Hlavně chlapci měli smůlu na vítěze okresního finále ZŠ Pokorného, ve skupině i ve čtvrtfinále s nimi těsně prohráli. Obě mladá školní družstva získala mnoho zkušeností do dalších turnajů. Bylo velmi těžké se měřit se staršími a hlavně vyššími protihráči. Děvčata hrála ve složení Katarína Koberová, Beata Zdeňková, Eliška Kavuloková, Kristína Krempaská. Chlapci nastoupili ve složení Matyáš Kaspřík, Vojta Jedlička, Tonda Soberats a Milan Nožička. Odměnou byla fotografie obou družstev s pivotmanem české reprezentace Ondřejem Balvínem, který je o mnoho decimetrů větší než my. Děkujeme za reprezentaci školy a těšíme se na další turnaje.