Bakaláři

Školní soutěž v malé kopané 6. – 9. tříd

V měsíci říjnu proběhla na našem umělém venkovním povrchu soutěž chlapců v malé kopané šestých až devátých tříd. Chlapci všech tříd bojovali srdnatě, avšak v ročnících byly velké rozdíly ve výkonosti a bojovnosti mezi třídami. Celkovým vítězem se stali překvapivě žáci 6.A , kteří v semifinále i finále zdolali žáky starších ročníků. Finále bylo velmi vyrovnané výsledkově, kdy žáci 6.A udolali 9.B až na penalty. Gratuluji všem účastníkům k výborným výkonům, avšak nejvíc bych chtěl pogratulovat žákům třídy 6.A – Dan Grygar, Klíš David, Děcký Šimon, Braczek Šimon, Vlaškovský Lukáš, Danoci Petr, Zálešák Jakub, Blumenstein Jiří, Čech Jakub, Neumann Tomáš, Mkrtyčan David, Pisár Antonín. Mezi nejlepší hráče turnaje patřili Grygar Daniel, Karas Marek, Hlávka Nikolas a Alex Carbol. Mezi tyčemi byl nejlepší Jirka Blumenstein.

Tomu odpovídají i výsledky:

6.A – 6.B 6:0

7.A – 7.B 1:10

8.A – 8.B 0:8

9.A – 9.B 1:2 na penalty

Semifinále : 6.A – 7.B 3:0 8.B – 9.B 2:7

Finále : 6.A – 9.B 3:2 na penalty

Těšíme se na účast žáků v dalším školním turnaji!